POLITYKA PRYWATNOŚŒCI
Czerwiec 2024
      | modyf: Anna Podhalska 2024-07-15, 12:47 | 443 odsłon
serwiszglossie

,,Żegnaj przedszkole nasze ukochane……’’

 

Wierszem, tańcem i śpiewem, czyli tym co przedszkolakom najbliższe wypełnione były uroczystości związane z pożegnaniem dzieci 6 letnich z grupy ,,Biedronki’’i ,,Smerfy’’. Było to niezwykle ważne wydarzenie dla dzieci i ich rodziców.

Pokaz tańca towarzyskiego w grupie ,,Smerfy''

Festyn rodzinny,,Mama Tata i Ja’’

13 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn rodzinny , celem tego spotkania była dobra zabawa oraz integracja wszystkich przedszkolaków i ich Rodziców .Pogoda dopisała a wiele atrakcji sprawiło radość przedszkolakom i ich Rodzicom.

Wiosna w stadninie Janusza Kojrysa 

Przedszkolaki z grupy,,Smnerfy'' i ,,Krasnale'' wybrały sie na wycieczkę krajoznawczą do stadniny koni w Olsztynie , był to dzień pełen atrakcji , na dzieci czekała przejażdżka konna oraz bryczką w czasie pobytu miały okazję piec kiełbaskę na ognisku jak również obejrzeć zwierzeta oraz gospodarstwo w którym te zwierzeta przebywały , wycieczka zakończyła się wspólną dyskoteką.

 

 

Wyjście do Biblioteki dla dzieci i młodzieży

Dzieci z grupy ,,Smerfy'' wybrały się do biblioteki gdzie znajduje się ,,Czytelniczy Zakatek w Czarodziejskim Lesie'' tam czekała na nich niespodzianka , spotkały tam Pana leśniczego  z Nadleśnictwa Bartoszyce , który zapoznał ich z twórczościa lokalnej pisarki Teresy Bratek. Spotkały tez maskotkę Czarnogona z którą swietnie się bawiły , przypomniały sobie zasady przebywania w lesie oraz wspólnie segregowały smieci .

Dzień Dziecka 

3 czerwca w naszym przedszkolu czekało na dzieci dużo atrakcji , w każdej grupie odbyły się konkursy oraz wspólna zabawa przy muzyce. W tym dniu dzieci otrzymały słodko-owocowy poczęstunek , nie zabrakło też lodów. Uwieńczeniem dnia była loteria fantowa przygotowane przez Paanią Dyrektor oraz pracowników naszego przedszkola.

Konkurs plastyczny ,,Portret mamy moimi oczami ''

Dzieci z grupy Misie wzięły udział w konkursie i otrzymały wyróżnienie Adaś i Zosia , natomieat Tomek otrzymał III miejsce .

 Konkurs plastyczny,,Jak lubię spędzać czas z rodziną''

Pierwsze miejsce Amelka z grupy ,,Misie''
do góry | modyf: Anna Podhalska 2024-07-15, 12:47 | 443 odsłon
Odsłony: 63194 :: Dzisiaj: 67 :: Online: 1 :: | administracja