POLITYKA PRYWATNOŚŒCI
Marzec 2024
      | modyf: Anna Podhalska 2024-03-28, 07:15 | 1296 odsłon
serwiszglossie

                                                        Otwarcie placu zabaw

                   

                                       Warsztaty wielkanocne w grupie Biedronki 

Poprzez warsztaty dzieci poszerzyły wiadomości związane z tradycjami wielkanocnymi , była to niepowtarzalna możliwość przygotowania się do świat , dzieci rozwijały swoje zdolności plastyczne , oraz bardzo miło spędziły swój czas w przedszkolu .

                                                       ,,Dzień Wiosny’’

Dzieci z naszego przedszkola ubrane w kolorowe stroje zwróciły uwagę na to by szeroko otworzyć oczy na pierwsze oznaki wiosny , odbyła się rewia wiosennej mody oraz wspólna zabawa przy piosenkach z dziecięcego repertuaru 

 

                                              ,,Dzień kolorowej skarpetki ‘’

Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa. Święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Celem dnia jest podniesienie świadomości na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa.

 

                                                        Mali Wielcy Ratownicy

Kolejne spotkanie z cyklu Mali wielcy ratownicy pokazało dzieciom jak należy udzielać pierwszej pomocy osobie nie przytomnej , jak sprawdzić czy ta osoba oddycha , dzieci dowiedziały się także ile powinno być oddechów , gdy osoba jest nie przytomna , oraz nauczyły się jak należy ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej .

 

                                    Dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych 

Dzieci z grupy Biedronki wybrały się na wystawę poświęconą Żołnierzom Wyklętym  we wszystkich grupach odbyły się pokazy multimedialne oraz pogadanki.

 

 

 

 
do góry | modyf: Anna Podhalska 2024-03-28, 07:15 | 1296 odsłon
Odsłony: 63212 :: Dzisiaj: 68 :: Online: 2 :: | administracja